Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Рент а кар агенции
 • Туристички агенции
 • Автобуски билети
 • Авионски билети
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Рент а кар агенции во Охрид

Бале Турс


 • Адреса: бул.Туристичка лам.3/3 лок.5
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1212 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ескејп


 • Адреса: К.Ј.Питу 1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1212 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 19:00 • Нед од 09:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Изи рент а кар


 • Адреса: Аеродром Св.Апостол Павле
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1204 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лале Турс


 • Адреса: Партизанска 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1212 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб - Нед од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мај Веј


 • Адреса: Димитар Влахов 20
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1212 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Одисеа Травел


 • Адреса: Димитар Влахов 15 лок.1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1212 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рент а кар


 • Адреса: бул.Туристичка, мини базар Гранит
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1212 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ролекс


 • Адреса: Даме Груев 12
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1212 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стар Кар -Аеродром Охрид


 • Адреса: с.Подмоље
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тоби СК


 • Адреса: бул.Туристичка 54
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Травео Травел


 • Адреса: Димитар Влахов 18/4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈1212 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: < 1 минутa Претседателот на Ел Салвадор, Најб Букеле, објави дека неговата земја го искористила намалувањето на вредноста на криптовалутата од ...
сите 15 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Македонија ќе добие соларен парк, кој ќе биде еден од најголемите во Европа со капацитет за производство на електрична енергија од ...
сите 49 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Нашиот пристап не е кои се проблемите, туку, кои се успешните приказни, кои се факторите и кои се најдобрите практики за успех, за ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи