Регионален центар за животна средина-Рец Македонија


  • Адреса: Петре Пирузе (Мексичка) 12
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7497 км
  • Локација: Тафталиџе 1, во близина на О.У. Јан Амос Коменски

  • Телефон 2: 02 3090136
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи