Р&Б Бау


  • Адреса: Цар Самоил 25
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км

  • Телефон 2: 078 602311
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1625725387_26.png?t=true&w=300&h=300


Ги градиме вашите визии. Создаваме реалност.

Нашата историја зборува за нас. Успешно го комбинираме личниот пристап на семеен бизнис, додека сме доволно големи за да обезбедиме лесно исполнување на барањата на најголемите и најсложените проекти. Извонредноста во стандардите и услугите се во срцето на сè што правиме.

Се грижиме за вас на патот кон вашите четири sида, индивидуално и лично, од планирањето до предавањето на клучевите.

Услуги:

-Проектирање

-Ревизија

-Изведба

-Надзор
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи