Психомодус ЛМ

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Фетка Наскова А-11 деловен простор 1
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈1047 км
  • Локација: во близина на ресторан Жмара

  • Телефон 2: 070 973914
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
  • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/e5d3b64d786f6773ed205665615b5d31.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Психомодус ЛМ
Психомодус ЛМ е единствено приватно советувалиште и психотерапија во градот Куманово.

Услуги:
-работа со деца
-работа со адолесценти
-работа со брачни партнери
-работа со семејства
-индивидуална работа по потреба на клиентот
-наод и мислења - по претходно направени тестирања

Услугите ги нуди Лидија Манасиевска - дипл. психолог, психотерапевт, семеен советувач и психодијагностичар.
За во иднина се планира проширување на дејноста и работа со групи за личен раст и развој и слични проблеми.

Сеансите се закажуваат однапред на телефон: 031/416-100; 070/973-914
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи