ПС-четири


  • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) 10 лок.1
  • Место: Битола
  • Локација: Обител

  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:30
    Саб од 18:30 до 03:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Во месец март ќе има покачување на минималната плата, а паралелно со неа ќе има и усогласување на платите во јавниот сектор, со минималната плата според ...
сите 47 | | | веќе видена

Комерцијалните банки се должни да ги ажурираат личните податоците на клиентите поради постојната законска регулатива од Законот за спречување перење пари и ...
сите 39 | | | веќе видена

Најголемиот брод за крстарење во светот прави повеќе од 30.000 оброци дневно за повеќе од 6.600 патници кои се качуваат на неделно ниво. Патниците на Royal ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи