Промедика Медикал Центар

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиРаботиме со плави картони

  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 50 кат 1 и 2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: спроти Т.Ц. Рамстор

  • Телефон 2: 02 3248451
  • Факс: 02 3248401
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1432301762_3.png?t=true&w=300&h=300


Промедика Медикал Центар е приватна поликлиника која Ви нуди широк спектар на специјалистички услуги и професионална и квалитетна нега од дијагноза до рехабилитација во пријатен амбиент.

Tимот од стручни лица кои го сочинуваат нашиот центар е подготвен со своето знаење, искуство, трпеливост и љубезност да се грижи за вашето здравје, почитувајќи ги највисоките стандарди и принципи на современата медицина и препораките на СЗО. Нашите стручњаци од различни медицински области со помош на најсовремената опрема се во можност брзо и прецизно да постават дијагноза и да ординираат соодветна современа терапија.

Во современо опремениот и топол амбиент секогаш ќе се чувствувате добредојдени.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи