Промедика

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДоставаДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 50 кат 5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: спроти Т.Ц. Рамстор

  • Факс: 02 3248401
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1432301725_76.png?t=true&w=300&h=300


Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи