Промедика

ПаркингЈавен превозРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноДоставаДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 50-1/5, п.фах 122
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: спроти Т.Ц. Рамстор

  • Факс: 02 3248401
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1432301725_76.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Промедика е долгогодишен ексклузивен партнер на најреномираните мултинационални компании од областа на фармацијата, медицината и стоматологијата.

Основни дејности на ПРОМЕДИКА се:
• Дистрибуција на лекови и помошни лековити средства
• Дистрибуција на медицински помагала, медицински потрошен материјал и апаратура
• Дистрибуција на стоматолошка опрема, стоматолошки потрошен материјал и заботехничка опрема и материјали
• Сервис и одржување на апаратите и опремата
• Обука, едукација и усовршување

Промедика е посветена на своите клиенти и дава силна поддршка на нивниот професионален развој преку учество на конгреси, симпозиуми, стручни работилници, саеми и конгреси. Деловните и магацински простории ги задоволуваат најстрогите критериуми на меѓународните стандарди за квалитет во здравствената и фармацевтската дејност.

Компанијата брои над 100 вработени кои се активно вклучени во нејзиниот развој согласно својата компетентност, знаење и искуство.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи