Продент

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: В.С.Бато 2/1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7468 км

  • Телефон 2: 076 334595
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1578995180_72.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Ние во Продент сме познати по "Стоматологија со целосна нега" за сите возрасти. Непристрасни совети се дават од нашиот квалификуван тим и од советодавни специјалисти. Нашиот персонал е крајно свесен за оние кои страдаат од забна анксиозност.

Услуги:
• Белење на заби
Стотици пациенти третирани со белење на заби.

• Имплант
Меѓународен сертификат за имплантологија.

• Рутински услуги
Бели композити (полнење) со висока јачина за да се држи до структурата на забите.

• Орална хирургија
Оралната хирургија како стоматолошка специјалност се занимава со разни хируршки процедури во усната шуплина.

Од 1990 година најдобрите методи во нега на пациентите. Убедени сме дека здравата уста со брилијантна насмевка во голема мера ја зголемува самодовербата и почитта кон другите. Ве очекуваме!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи