Приматекс

ПаркингWi-Fi Зона

  • Адреса: бул.Александар Македонски (Едвард Кардељ) 46-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1050 км
  • Локација: после бензиската Мак Петрол, Триангла

  • Телефон 2: 02 2401106
  • Факс: 02 2403803
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1433744785_36.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Pro Formula од Diversey обезбедува целосен асортиман на професионално формулирани производи за чистење, споени со доверливи брендови на Unilever, како што се Omo, Cif и Sun. Асортиманот е развиен специјално за вашите деловни потреби за да ви даде мир и одлични резултати најпрвин - да ве подготвите за бизнис.
повеќе
Цена со ДДВ:800 ден.

Cif Prof.Cream Lemon 2x5L

Цена со ДДВ:690 ден.

Coccolino Prof.SpringFlower 2x5L

Цена со ДДВ:990 ден.

Omo Prof.Active Clean 2x5L

Цена со ДДВ:790 ден.

Cif PF.Power Cl.Degr.conc 2x5L

Цена со ДДВ:730 ден.

Cif Prof.Dishw.ExtraStr.Lemon 2x5L

Цена со ДДВ:550 ден.

Cif PF.Kitchen Descaler 6x2L

Цена со ДДВ:295 ден.

Cif PF.Stainless Steel Polish 6x0.7 ...

Цена со ДДВ:295 ден.

Cif PF.Furniture Polish 6x0.75L

Цена со ДДВ:2.800 ден.

Domestos Urinal Blocks 3kg.

Цена со ДДВ:670 ден.

Domestos Pine Fresh 5L

Цена со ДДВ:195 ден.

Dom.PF.Drain Unblocker Gel 6x1L

Цена со ДДВ:780 ден.

Cif PF.2in1 Washroom 2x5L

Цена со ДДВ:680 ден.

Cif Prof. APC Lemon Fresh 2x5L

Цена со ДДВ:550 ден.

Cif PF.Window&Multi Surface 2x5L


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи