Прима Медикус - Дафина Крстевска


  • Адреса: Пиринска Македонија 9
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км

  • Телефон 2: 071 291944
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1703842001_54.png?t=true&w=300&h=300


Услуги:

Хематолошки статус
Хистолошки анализи
Протеински статус
Липиден статус
Глуциден статус
Деградациони продукти
Ензимски статус
Електролитен / Јонски статус
Срцеви биомаркери
Тумор маркери
Адренални и питуитарни хормони
Репродуктивна ендокринологија
Коскен метаболизам
Тироидна функција
Хемостаза
Детекција на злоупотреба на дроги
Алергии
Интолеранција на храна
Микробиолошки анализи
Серолошки тестови за инфективни заболувања
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи