Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Логистика
 • Дрво за огрев
 • Такси Компании
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми во Велес

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Лкв Конект


 • Адреса: Тодор Јанев 5-А
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Љато Компани


 • Адреса: с.Горно Јаболчиште
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7520 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мадафи-Транс


 • Адреса: Киро Чауле 59
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мар Там Транс


 • Адреса: Луј Пастер 20
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мацко шпед


 • Адреса: Петре Милевски 25
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Медина-Вел


 • Адреса: АСНОМ (Моша Пијаде) 23
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7539 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Неџо транс


 • Адреса: Бајрам Хасановиќ, Горно Оризари 59
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нико 2004


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) 9
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пан такси


 • Адреса: Борис Трајковски (Ленинова) 18
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Нед од 05:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Петранс


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Роад Шпед


 • Адреса: Благој Ѓорев 97-3/9
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сабо транспорт


 • Адреса: с.Бузалково
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7532 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Седат Компанија


 • Адреса: с.Бузалково
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7532 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Симит-шпед


 • Адреса: Благој Ѓорев лам.ц
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

С5 Логистик


 • Адреса: Ѓошо Органџиев 8
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7539 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тови-Транспорт


 • Адреса: Живко Фирфов 12
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тополка


 • Адреса: Бајрам Хасановиќ, Горно Оризари 25-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Трансшпед Марио


 • Адреса: Ѓорѓи Војтех 19
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ттј - Транспорт 2022


 • Адреса: Павел Шатев 21
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 171 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Речиси 580 илјади евра се инвестирани во 1.754 акции на „Алкалоид“. Се работи за блок трансакција, што значи хартиите од вредност се ...
сите 36 | | | веќе видена

По падот на цената на биткоинот во 2022 година и бројните проблеми со кои се соочуваше целиот криптомаркет, од средината на септември минатата година владееше ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи