Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Транспорт - меѓународен
 • Превоз на патници - минибуси и автобуси
 • Автобуски превоз
 • Камиони и други товарни возила - превоз
 • Автобуски Линии
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Галеб


 • Адреса: Питу Гули 4
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ген Пром


 • Адреса: Карпош Војвода 8/1-а
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деј комерц


 • Адреса: 15-ти Корпус 152
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Деко Транспорт


 • Адреса: Сатеска 37
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7511 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Диба трејд


 • Адреса: с.Косел
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ѓоко Компани


 • Адреса: 28-ми Август 50
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуро Карго Логистик


 • Адреса: Наум Охридски б.б.
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Заче Транс Шпед


 • Адреса: Абас Емин 2
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ина П Компани


 • Адреса: Момчило Јорданоски 42
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7514 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интер Логистик


 • Адреса: Наум Охридски б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7515 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Класик Компани


 • Адреса: Гоце Делчев 268
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7512 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лс Транспорт


 • Адреса: Наум Охридски 124
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

МТ интернационал


 • Адреса: бул.Туристичка 102
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Наум Транс 2021


 • Адреса: Илинденска 1
 • Место: Охрид

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од АД Електрани на Северна Македонија соопштија дека ТЕЦ Неготино утре изутрина ќе почне со пуштачки активности за ставање на електраната во функција на ...
сите 30 | | | веќе видена

Вонредните даноци се пракса во повеќе земји во светот кои во услови на вонредни состојби воведуваат даноци од привремен карактер за да ги коригираат ...
сите 142 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Биткоинот може да се сруши до 10.000 долари, што е повеќе од 40% пад од сегашните цени, изјави ветеранот инвеститор Марк Мобиус за ...
сите 22 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи