Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Транспорт - меѓународен
 • Шпедиции
 • Патна влечна служба
 • Градежна механизација
 • Камиони И Други Товарни Возила - Превоз
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми во Куманово


Дино транс


 • Адреса: с.Отља
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7500 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дунав Транс


 • Адреса: Доне Божинов 43
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-2 Турс


 • Адреса: Васко Карангелески 49
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуромелос транспорт


 • Адреса: Светиниколски пат
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуро Ѕимо


 • Адреса: с.Отља Липково
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7501 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зеко Транс


 • Адреса: Никола Тесла 87
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Иве-Дам


 • Адреса: 30-ти Јули 12
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Индиго Логистикс


 • Адреса: Гоце Делчев К-1/1-6
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ицко-превоз


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 62 лок.1
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јем-дам Интернационал


 • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 35
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лека транспорт


 • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 35
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7509 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Маг-дар


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 6/4
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Манто Шпед


 • Адреса: Видое Смилевски Бато 8-а
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

М-Логистик 2020


 • Адреса: Васко Карангелески 36
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ники-транс-ко


 • Адреса: бул.Октомвриска Револуција 47-а лок.11
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Облавски


 • Адреса: ул.180, нас.Карпош 13
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Орхидеа Дони


 • Адреса: Димче Јовчевски 2
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пет-Логистик


 • Адреса: В.С.Бато 170
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пет-Транслог


 • Адреса: В.С.Бато 170
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7512 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сале Пром


 • Адреса: Пере Тошев 2-а
 • Место: Куманово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 63 | | | веќе видена

Се огласија од ЕСМ за последниот тендер даден на Марковски компани на сума од 46 милиони евра. „АД ЕСМ како одговорна компанија ја спроведува активната ...
сите 10 | | | веќе видена

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 77 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Вонредна помош од речиси 2,5 милиони евра добива А.Д. Македонски железници – транспорт. Намената е за исплата на платите и за ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи