Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Транспорт - меѓународен
 • Шпедиции
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми во Гевгелија


Агро халаз


 • Адреса: Слободан Митров Данко 27
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангелови транспорт


 • Адреса: бул.Гевгелија 1-б/1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арчи Транс


 • Адреса: Гоце Делчев, с.Негорци 83
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7622 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

А и Б глобал логистикс


 • Адреса: Индустриска зона 40
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7625 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бенекс Транспорт


 • Адреса: Југославија 6
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Васка Транспорт


 • Адреса: с.Петрово
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7609 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Визол транспорт


 • Адреса: Индустриска зона, с.Негорци 69
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7625 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виони Транспорт


 • Адреса: с.Прдејци
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7622 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грин - Ар


 • Адреса: Индустриска 2
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дака Превоз


 • Адреса: Едвард Кардељ,с.Миравци 14
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7612 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дием-транспорт


 • Адреса: Танче Камберов 41
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ди-ви пром


 • Адреса: бул.Гевгелија 2/34
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ДМД Комекс


 • Адреса: Југославија 7
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7628 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Евро Дон Транспорт


 • Адреса: 7-ми Ноември 26
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Жиц Груп Бпо


 • Адреса: Белградска 16
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Заза Транспорт


 • Адреса: Трајков Ангел, с.Негорци 13
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7622 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Звоне Транспорт


 • Адреса: Караорман 13
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ирена-трејд


 • Адреса: Борис Кидрич б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Југент-транс


 • Адреса: Моински пат 210
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7625 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карго транс


 • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 11
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Професорот и познат економист Трајко Славески од ВМРО-ДПМНЕ смета дека не е за фалење фактот што просечната плата достигнала 40.000 денари не значи ништо во ...
сите 27 | | | веќе видена

Трошоците за бродски превоз од Азија до Европа вртоглаво растат. Тие, по контејнер, се зголемени за 400 проценти и ќе придонесат за зголемување на цените на ...
сите 18 | | | веќе видена

Иуте Естонија, водечка финтек групација во Европа, под чија закрила работи Иуте Македонија, официјално ги објави неревидираните резултати од дванаесетте месеци ...
сите 15 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Тојота неодамна повлече околу 280.000 возила во САД, поради проблем со менувачот што веројатно може да го зголеми ризикот од ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи