Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Транспорт - меѓународен
 • Шпедиции
 • Градежна механизација
 • Пренос на песок, земја и бетон
 • Автобуски Превоз
 • Патна Влечна Служба
 • Автомобилски Пералници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми во Битола


Адар-Ком


 • Адреса: Карпош 12-2/33
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ана Тим Трејд


 • Адреса: Димче Лахчански 72
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10530 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анфи транс


 • Адреса: Воден (Краварски пат) 8
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10533 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бе Ископ


 • Адреса: Јордан Пиперката 25
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10530 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Битранс


 • Адреса: Македонска Фаланга (Иво Лола Рибар) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10532 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Би-дол транс


 • Адреса: Смилевски конгрес (ЈНА) 12/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10530 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боби Турс


 • Адреса: ДТЦ Шехерезада 1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 09:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Веган


 • Адреса: Васил Брклевски, с.Горно Оризари 34
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10529 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ги кам транс


 • Адреса: Даме Груев 137-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гопеш-транс


 • Адреса: Борис Бастеро 18
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гранд-комерц


 • Адреса: Довлеџик б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грумази


 • Адреса: Костурска 26
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Груни


 • Адреса: Крстин Чулаковски-Кичо 12
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10534 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Данило транс


 • Адреса: Солунска 143
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дан-маг-транс


 • Адреса: Пецо Божиновски 46-1/9
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Да Са Логистик


 • Адреса: Христо Ботев 7
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Емфор М4


 • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 96/18
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10531 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зимак


 • Адреса: Довлеџик 17-а
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10529 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Иго-импекс


 • Адреса: Воден (Краварски пат) б.б.влез 2/3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈10534 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од петок, 1 декември, домаќинствата ќе имаат дневна евтина тарифа за струја од 13 часот до 15 часот и од 22 часот до 7 часот секој ден, како и цел ден недела. ...
сите 115 | | | веќе видена

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 185 | | | веќе видена

Земјава и Унгарија ќе се координираат во однос на преземањето активности за обезбедување на енергетска безбедност на двете земји и сигурност во снабдувањето со ...
сите 13 | | | веќе видена

Невработеноста во Германија порасна на 5,9% во ноември од 5,8% во октомври, објави денеска германската Федерална канцеларија за труд. Бројот на невработени во ...
сите 12 | | | веќе видена

Овогодинешниот резултат под влијание на елементарни непогоди и регулирање на цената на дополнителното здравствено осигурување Групацијата Триглав во првите ...
сите 10 | | | веќе видена

Традиционалната работа „од 9 до 5“ се повеќе станува минато, како концепт кој го заменуваат новите форми на професионален ангажман, со работа на проекти за ...
сите 19 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи