Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Берово
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми во Берово

Бонанца Транспорт


 • Адреса: Борис Кидрич 21
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7613 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вадо Транс


 • Адреса: Ѓуро Салај 10-а
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7613 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јани-транспорт


 • Адреса: Маршал Тито 10-б/7
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7613 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кизла


 • Адреса: с.Митрашинци 85
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7601 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лапевски логистик


 • Адреса: Енгелсова 10
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7613 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мишо Транс


 • Адреса: с.Будинарци
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7605 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Спенси ком


 • Адреса: Гоце Делчев, Смојмирово 6
 • Место: Берово
 • Оддалеченст: ≈7611 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стил Транс


 • Адреса: Страшо Пинџур 3
 • Место: Берово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Треновски


 • Адреса: 23-ти Август 4-А
 • Место: Берово

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Новиот деветти пакет антикризни мерки во вредност од 662 милиони евра, што го утврди Владата на Република Северна Македонија, содржи 26 мерки со кои се ...
сите 193 | | | веќе видена

Здравствени работници, полицајци и затворска полиција, сите здружени под капата на Конфедерацијата на синдикалните организации од Владата побараа нови ...
сите 20 | | | веќе видена

Министерката за рударство и енергетика Дубравка Ѓедовиќ Хандановиќ најави дека Гасната интерконекција Србија-Бугарија за неколку дена ќе биде пуштена во пробна ...
сите 5 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги инфомира земјоделците, производители на пченица и јачмен дека во тек е аплицирањето за финансиска ...
сите 27 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи