Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Струмица
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Превоз на патници - минибуси и автобуси во Струмица

Баерн такси


  • Адреса: Младинска 100
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Васе травел


  • Адреса: Киро Абрашев 54
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дело-Транс


  • Адреса: с.Ангелци 160
  • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јане травел


  • Адреса: с.Борисово 58
  • Место: Струмица

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нико експрес


  • Адреса: Атанас Караман 32
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7618 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Сандра травел


  • Адреса: Ленинова 29
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тритерол


  • Адреса: Просенички пат б.б.
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7617 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Франкфурт травел


  • Адреса: с.Банско 184
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7628 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 5 минути Предлог-буџетот за 2024 година обезбедува услови за одржлив економски раст, продолжување на фискалната консолидација и зацврстување ...
сите 42 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 120 | | | веќе видена

Предвидувањата на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот за туристичките текови за 2023 година се остваруваат. Целокупните резултати во туризмот се во ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи