Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Шпедиции
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Транспорт - меѓународен
 • Логистика
 • Царински складишта
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Превоз - карго во Велес

Ален компани


 • Адреса: Коле Неделковски 17
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангел транспорт


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 126
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7539 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аспром


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 126
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вардар Шпед


 • Адреса: Андон Шурков 22
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7539 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дени Интернационал


 • Адреса: Раштански пат 2
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Италеуромак


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 152
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7539 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лидо трејд


 • Адреса: Ангелко Палашев (Стојан Јанакиевиќ) 5
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мацко шпед


 • Адреса: Петре Милевски 25
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Симит-шпед


 • Адреса: Благој Ѓорев лам.ц
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

С5 Логистик


 • Адреса: Ѓошо Органџиев 8
 • Место: Велес

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тргошпед


 • Адреса: АСНОМ (Моша Пијаде) 10
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7540 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00 • Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фершпед Скопје-подружница Велес


 • Адреса: с.Каласлари
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7546 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Чејка транс


 • Адреса: Благој Ѓорев 18
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7541 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од денеска ново намалување на цените на горивата. Бензините се намалуваат за 2 денари, а дизелот за денар и пол. Бенизнот 95 ќе биде 84,5 денари, бензинот 98 - ...
сите 119 | | | веќе видена

ЕСМ Продажба ги испрати по пошта договорите за снабдување по субвенционирана цена до речиси сите јавни основни и средни училишта кои поднесоа пријави и кои ги ...
сите 150 | | | веќе видена

Околу 90 отсто од земјите на ЕУ воведоа диференцијално оданочување бидејќи препознаа дека производите што не го горат тутунот не се исти како цигарите и не ...
сите 10 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи