Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Царински складишта
 • Логистика
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Превоз - карго во Штип

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Бак-шпед


 • Адреса: Брегалничка 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бротхер Транспорт


 • Адреса: Ратко Јовановиќ 55
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вес-Транс


 • Адреса: Партизанска 52
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виатор и Вектор


 • Адреса: Брегалничка 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виза шпед


 • Адреса: Брегалничка 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грдовјанка


 • Адреса: Солидарност 100
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7566 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ГТС логистик


 • Адреса: Брегалничка 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 12:00 до 20:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дан Вој Шпед


 • Адреса: с.Чардаклија п.фах 63
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дени интернационал


 • Адреса: Брегалничка 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дтм шпед


 • Адреса: Еврејска 30
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7567 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Емо Шпед


 • Адреса: с.Крупиште, Карбинци
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуроагент шпед


 • Адреса: АСНОМ 46
 • Место: Штип

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еуро агент шпед


 • Адреса: Царински Терминал Брилијант б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ивица транс


 • Адреса: Индустриска зона Север
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интершпед


 • Адреса: Брегалничка б.б.
 • Место: Штип

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јастреб


 • Адреса: Брегалничка 7
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7566 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Камилшпед


 • Адреса: Брегалничка 58
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 10:00 до 20:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Квенбвергер Логистик


 • Адреса: Брегалничка 61
 • Место: Штип
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Квенбергер Логистик Македонија


 • Адреса: Брегалничка 61
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7564 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од денеска ново намалување на цените на горивата. Бензините се намалуваат за 2 денари, а дизелот за денар и пол. Бенизнот 95 ќе биде 84,5 денари, бензинот 98 - ...
сите 119 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа под 81 долар на меѓународните пазари во понеделникот, под притисок од бранот на продажба предизвикан од загриженоста за побарувачката ...
сите 37 | | | веќе видена

ЕСМ Продажба ги испрати по пошта договорите за снабдување по субвенционирана цена до речиси сите јавни основни и средни училишта кои поднесоа пријави и кои ги ...
сите 150 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи