Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Гевгелија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Шпедиции
 • Транспорт - меѓународен
 • Царински складишта
 • Поморски транспорт
 • Превоз (транспорт) и превозни услуги - фирми
 • Логистика
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Превоз - карго во Гевгелија

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Агро халаз


 • Адреса: Слободан Митров Данко 27
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бенекс


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вамеса


 • Адреса: бул.Гевгелија б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виатор и Вектор


 • Адреса: Граничен премин-Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7630 км
 • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ворлд шпед


 • Адреса: Железничка б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ВСЛ


 • Адреса: Караорман б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дел Кредере


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7630 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ди-ви пром


 • Адреса: бул.Гевгелија 2/34
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Етд


 • Адреса: бул.Гевгелија К-2
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интера плус


 • Адреса: Маршал Тито 124
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7628 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интера плус


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7630 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Интер Шипинг


 • Адреса: бул.Гевгелија К-2
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин нехс


 • Адреса: Гевгелиски Партизански Одреди 14
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин транс Капитал


 • Адреса: бул.Гевгелија К-2
 • Место: Гевгелија

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин трејд


 • Адреса: бул.Гевгелија К-2-29
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин трејд


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7631 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин трејд


 • Адреса: Индустриска 1
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7627 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин трејд


 • Адреса: Граничен премин Богородица
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7630 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Карајан-шпед


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченст: ≈7630 км

Дејности:

шпедиции

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Од денеска ново намалување на цените на горивата. Бензините се намалуваат за 2 денари, а дизелот за денар и пол. Бенизнот 95 ќе биде 84,5 денари, бензинот 98 - ...
сите 119 | | | веќе видена

ЕСМ Продажба ги испрати по пошта договорите за снабдување по субвенционирана цена до речиси сите јавни основни и средни училишта кои поднесоа пријави и кои ги ...
сите 150 | | | веќе видена

Околу 90 отсто од земјите на ЕУ воведоа диференцијално оданочување бидејќи препознаа дека производите што не го горат тутунот не се исти како цигарите и не ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи