Пецо


  • Адреса: Андон Слабејко 15-а
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7549 км

  • Телефон 2: 070 975458
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00
    Саб од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 15 | | | веќе видена

Втора година по ред, Групацијата Лимак, преку иницијативата Global Engineer Girls ( GEG) доделува 20 стипендии на девојки и млади жени кои студираат на ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи