Павер Вју

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Борка Талески 11-А
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Порта Буњаковец

  • Телефон 2: 075 398061
  • Факс: 02 6090115
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1601643939_93.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Power View е компанија која врши дистрибуција на специјални производи од нафта - трансформаторски масла, масла за прекинувачи, базни масла за производство на индустриски масла, посебни масла како додатоци за гумена индустрија, масла кои се користат како додаток за пластика автомобилски гуми и мастила за печатење.

Професионална мерна опрема од најпознатите светски производители за енергетика, процесна опрема, калибратори, опрема за водовод, опрема за национални лабаратории и научни установи.

Опрема за мониторинг на трансформатори, мониторинг на SF6 гасови кај прекинувачи и мониторинг и контрола на квалитет на метан кај био-гасни централи, мониторинг на соларен перформанс и ветерен потенцијал.

Power View не се занимава само со продажба на опрема. Тука сме на корисниците да им презентираме и демонстрираме опрема, ги објасниме детално предностите и недостатоците -доволно го насочиме корисникот на најдобриот избор према неговите потреби . Нашите коминтенти добиваат и обука за користење и сервисна подршка за купената опрема, опрема на користење и демонстрациона опрема.

Сето знаење и искуство на производителите го доближуваме бесплатно до нашите коминтенти во Македонија. Работиме за македонските компании, и им го нудиме на располагање искуството на производителите стекнато од цел свет – бесплатно. Помош за откривање на дефекти, (толкување на резултати, совети за решавање на проблемите на нашите корисници информации поврзани со стандарди, применлива пракса.


ИНТАЈЛЕР ФИМАКО не се занимава само со продажба на опрема. Тука сме на корисниците да им презентираме и демонстрираме опрема, ги објасниме детално предностите и недостатоците -доволно го насочиме корисникот на најдобриот избор према неговите потреби . Нашите коминтенти добиваат и обука за користење и сервисна подршка за купената опрема, опрема на користење и демонстрациона опрема.

Сето знаење и искуство на производителите го доближуваме бесплатно до нашите коминтенти во Македонија. Работиме за македонските компании, и им го нудиме на располагање искуството на производителите стекнато од цел свет – бесплатно. Помош за откривање на дефекти, (толкување на резултати, совети за решавање на проблемите на нашите корисници информации поврзани со стандарди, применлива пракса.
повеќе
23%заштеда
Цена со ДДВ:12.600 ден.9.600 ден.

AVO 410 Дигитален мултиметар

13%заштеда
Цена со ДДВ:27.600 ден.24.000 ден.

DCM 1500 Струјна клешта

13%заштеда
Цена со ДДВ:2.300 ден.2.000 ден.

VF2 Бесконтактен детектор на напон

10%заштеда
Цена со ДДВ:4.000 ден.3.600 ден.

TPT 320 Тестер на напон

9%заштеда
Цена со ДДВ:73.000 ден.66.000 ден.

DET 14C Дигитална клешта за тестира ...

4%заштеда
Цена со ДДВ:18.800 ден.18.000 ден.

AVO 835 Дигитален мултиметар

Цена со ДДВ:73.800 ден.

MFT 1845 Мултифункционален тестер


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи