Оли-М


  • Адреса: Маршал Тито б.б.
  • Место: Струга
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: ТЦ Безистен

  • Телефон 2: 070 331660
  • Факс: 046 787937
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Народната банка изработи и воведе нова веб-услуга за автоматизирано преземање на податоците од Курсната листа, којашто веќе може да се користи напоредно со ...
сите 42 | | | веќе видена

Сите клиенти кои ќе аплицираат за кредитна картичка од Халкбанк имаат можност да добијат 1.000 или 2.000 денари во вид на бонус поени на својата кредитна ...
сите 17 | | | веќе видена

Од 30 ноември 2022 година се евидентирани 196 случаи на салмонела, а причината е консумација на пилешко месо, се наведува во неодамна објавениот извештај на ...
сите 54 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи