Нула отпад

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јосиф Јосифовски Свештарот 37/2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7500 км
  • Локација: Кај средно училиште Корчагин


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1606902905_42.jpg?t=true&w=300&h=300


Искуствата од интернационалниот пазар кој се интегриран дел на дејноста и заштита на животната средина преку квалитетот на услугите за управување со отпадот и подигање на јавната свест се само дел од вредностите кои се вградени во стратешките определби на друштвото.

Доследни во својата мисија, Нула Отпад, претставува друштво за управување со отпад која на пошироката заедница им дава еколошка сигурност градејќи партнерски однос и доверба со сите сегменти на општеството.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи