Нова-груп дом

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.1615 бр.22/Б-300 кат 33
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1052 км
  • Локација: Џевахир Скај Сити

  • Телефон 2: 078 383769
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581407380_05.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

НОВА ГРУП ДОМ е сервис за професионално чистење на деловни објекти/тековни и еднократни чистења на територијата на цела Р.Македонија

-тековно и генерално одржување на канцеларии
-длабинско хемиско чистење на секаков вид тапациран ме6ел (душек, кревет, фотеља, тепих и слично...)
-чистење и тековно одржување на деловни, индустриски, угостителски, спортски и други видови о6јекти
-машинско чистење и полирање на секаков вид подни површини (тврди и меки)
-хемиско чистење на автомо6или, авто6уси,
-детски седишта и колички
-чистење на достапни и тешко достапни стаклени површини
-генерално чистење на објекти при пожар или поплава
-испумпување, усисавање на вода од поплава и комплетно чистење
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи