Нимекс


  • Адреса: Миодраг Илиќ 1-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: После ресторан Дојрана, се поминува надвозникот и одма лево

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Промарк Енерџи Дооел“ Скопје е првиот инвеститор кој беше прогласен за стратешки , а на кој во меѓувреме таквиот статус му е избришан од Владата. Ваквата ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи