Никем

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Ванчо Јаневски 12
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7554 км
  • Локација: Горно Оризари

  • Телефон 2: 075 437871
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00
    Саб од 09:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1537182943_43.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Никем
Никем е компанија чија основна дејност е производство на PVC столарија и собни врати.

Формирана како семејна фирма во 2003 година, со само двајца вработени во мала работилница и скромна комбинација на машини, фирмата успеа низ текот на годините да порасне и да се вклучи како сериозен конкурент на пазарот на производители на PVC и собни врати. За производство на PVC користиме профил од ROLOPLAST (5 коморен и 6 коморен – 3D) и германски GU оков. При изработка на собни врати користиме медијапан од 4мм и 6мм или фурниран медијапан со исти димензии со различни модели по избор на купувачите.

Нашата цел е навремена испорака на квалитетно изработена столарија и врати, а тоа резултира со задоволство на нашите купувачи кое секогаш не мотивира во иднина да се трудиме уште повеќе.
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Собни врати

Цена со ДДВ:Побарај цена

PVC прозор

Цена со ДДВ:Побарај цена

Влезна врата


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи