Неона Македонија


  • Адреса: бул.АСНОМ 22 лок.3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1052 км
  • Локација: Кај Авионче

  • Телефон 2: 078 334985
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588664234_86.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Неона Македонија
Друштво за застапување, претставување, трговија и услуги НЕОНА МАКЕДОНИЈА ДОО Скопје
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи