Неоком

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1050 км
  • Локација: после Нова железничка

  • Телефон 2: 02 5511231
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Портфолиото на услуги што ги нуди Неоком опфаќа од продажба на компјутерски хардвер и софтвер, до најкомплексни системи за комуникации и решенија од типот “клуч на рака” наменети како за широка потрошувачка, така и за специфична намена. За да се затвори целиот еко систем, Неоком поседува високо компетентни инжењери кои ја одржуваат корисничката опрема.

Системска Интеграција

Изготвување на комплексни решенија, надградба на постоечки системи, асемблажа, инфраструктурни решенија, безбедност ...

Поддршка и Сервис

Оддржување и подршка на ИКТ системи. Авторизиран Сервисен Центар за HP, Samsung, Lenovo ...
Софтвер

Изработка на интегрирани софтверски решенија, web апликации, интернет страници и апликации, билинг ...
Телекомуникации и Интернет

Телекомуникациски и интернет услуги. WiMAX интернет услуги, меѓународни линкови, интерконекции ...

Продавница
Работно време:
Пон-Пет од 09-20 часот
Сабота од 09:30-15:30 часот
тел: +389 (0)2 55 11 232
повеќе
Цена со ДДВ:5.550 ден.

Kyocera FS-1040


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи