Неоком

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.К.Ј.Питу 15
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7501 км
  • Локација: после Нова железничка

  • Телефон 2: 02 5511231
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1610955569_96.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Портфолиото на услуги што ги нуди Неоком опфаќа од продажба на компјутерски хардвер и софтвер, до најкомплексни системи за комуникации и решенија од типот “клуч на рака” наменети како за широка потрошувачка, така и за специфична намена. За да се затвори целиот еко систем, Неоком поседува високо компетентни инжењери кои ја одржуваат корисничката опрема.

Системска Интеграција

Изготвување на комплексни решенија, надградба на постоечки системи, асемблажа, инфраструктурни решенија, безбедност ...

Поддршка и Сервис

Оддржување и подршка на ИКТ системи. Авторизиран Сервисен Центар за HP, Samsung, Lenovo ...
Софтвер

Изработка на интегрирани софтверски решенија, web апликации, интернет страници и апликации, билинг ...
Телекомуникации и Интернет

Телекомуникациски и интернет услуги. WiMAX интернет услуги, меѓународни линкови, интерконекции ...

Продавница
Работно време:
Пон-Пет од 09-20 часот
Сабота од 09:30-15:30 часот
тел: +389 (0)2 55 11 232
повеќе
Цена со ДДВ:75.990 ден.

HP Spectre x360 / 13" (2ZG88EA#ABB)

Цена со ДДВ:38.990 ден.

HP PAVILION Gaming 15-cx0001na (4AN ...

Цена со ДДВ:41.990 ден.

HP PAVILION x360 (4AS57EA)

Цена со ДДВ:10.990 ден.

HP LaserJet Pro M402dne

Цена со ДДВ:20.590 ден.

HP LaserJet Pro MFP M426fdw Printer ...

Цена со ДДВ:33.669 ден.

HP Probook 450 G5 (2RS20EA)

Цена со ДДВ:18.999 ден.

HP 260 G6 Notebook PC (3QM21EA)

Цена со ДДВ:1.800 ден.

KINSTON A400 120 GBSSD

Цена со ДДВ:4.999 ден.

Samsung M3 Portable 2.5" 2TB USB 3. ...

Цена со ДДВ:9.990 ден.

Kyocera LaserJet Printer FS-1125MFP

Цена со ДДВ:2.990 ден.

Kyocera FS-1040

Цена со ДДВ:2.990 ден.

Kyocera FS-1040

Цена со ДДВ:26.490 ден.

Epson L1300 A3 CISS

Цена со ДДВ:21.860 ден.

Epson L810 CISS

Цена со ДДВ:14.790 ден.

Epson L565 All-in-One Ink Tank Prin ...

Цена со ДДВ:7.890 ден.

Epson L310 Ink Tank Printer


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи