Национална галерија на Република Северна Македонија-Мала станица

Wi-Fi Зона

  • Адреса: Јордан Мијалков (Железничка) 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км

  • Факс: 02 3109566
  • Работно време: Вто - Нед од 10:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мапа

Со римување, микрофони и креативна игра со штурчето Свирче, богомолката Богдана и дабарот Дрварко – создадени од вештите рачиња на децата, во петокот (втори ...
сите 5 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи