МКЦ Козјак

Wi-Fi Зона

  • Адреса: Партизанска 2
  • Место: Куманово
  • Локација: спроти стара народна банка-СОК

  • Телефон 2: 078 258032
  • Факс: 031 422935
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Од АД Електрани на Северна Македонија соопштија дека ТЕЦ Неготино утре изутрина ќе почне со пуштачки активности за ставање на електраната во функција на ...
сите 33 | | | веќе видена

Вонредните даноци се пракса во повеќе земји во светот кои во услови на вонредни состојби воведуваат даноци од привремен карактер за да ги коригираат ...
сите 142 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Биткоинот може да се сруши до 10.000 долари, што е повеќе од 40% пад од сегашните цени, изјави ветеранот инвеститор Марк Мобиус за ...
сите 22 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи