Миспласт

Работиме 7 дена во неделата

  • Адреса: Сутјеска 27
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈1105 км
  • Локација: после пазарот 100м десно

  • Телефон 2: 078 216111
  • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1616492235_97.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ПВЦ столарија
Ние производуваме голем број на квалификувани производи кои ги исполнуваат критериумите за да се квалификуваат за вашата климатска зона, исто така ефикасноста и перформансите се важни! Миспласт се наоѓа во Штип и постоиме 10 години.

Работиме:
-ПВЦ Столарија
-Внатершни врати
-Надворешни врати
-Ламинати
-Роло завеси
-Зебра завеси

Квалитетот и задовоството на нашите клиенти ни се на прво место!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи