Министерство за здравство


  • Адреса: 50-та Дивизија 14
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7499 км
  • Локација: Државна болница
Дејности:

министерства


  • Факс: 02 3113014

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи