Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Куманово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Бензински пумпи
 • Дисконтни центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Минимаркети во Куманово


Ник мар 8


 • Адреса: с.Орашец
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7520 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ник мар 9


 • Адреса: с.Горно Коњаре
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7520 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:30 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Нимос 2000


 • Адреса: с.Слупчане
 • Место: Куманово

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Оли-ви


 • Адреса: АВНОЈ 177
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7513 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Рего


 • Адреса: с.Липково
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7500 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Твинс петрол


 • Адреса: лок.Железинчка станица б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7508 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Тромеѓанка


 • Адреса: с.Тромеѓа
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7513 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ќошар маркет


 • Адреса: Ѓорче Петров б.б.
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7511 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фико компани


 • Адреса: Радое Димиќ 12
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Филип-трејд


 • Адреса: Козјачка, с.Доброшане 9
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7513 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Фортуна Амф


 • Адреса: с.Черкези
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7508 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Центро-бизнис


 • Адреса: нас.Карпош 160
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шеми


 • Адреса: Перо Чичо 56-б
 • Место: Куманово
 • Оддалеченст: ≈7510 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 108 | | | веќе видена

На инијацитива на Агенцијата за промоција и поддршка на туризмот, a во рамките на Меморандумот за соработка потпишан од страна на АППТ и „ASR“- Алијанса на ...
сите 17 | | | веќе видена

Два и пол милиони евра е сумата која словенечкото друштво НЛБ Склади ја плати за македонската „Генерали инвестментс“ со седиште во Скопје. НЛБ Склади е во ...
сите 21 | | | веќе видена

Арбериа-Десигн,компанијата на Хасим Хамзаи која е во бизнисот со учебници, печатење книги, канцелариски материјал, печатарски услуги, светлечки реклами и ...
сите 13 | | | веќе видена

Дигитализацијата, како една од приоритетните области на делување и платформата за забрзан економски раст на Македонија2025, беше една од темите во фокусот на ...
сите 70 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи