Мг Аутотецх

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Скопски пат 7
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7469 км

  • Телефон 2: 075 295442
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1457605673_39.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

- Технички преглед на моторни возила
- Меѓународна дозвола
- Осигурување
- Полномошно
- Зелен картон
- Хомологација
- Атестирање
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи