МФ Ѓоле

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: Сердарот, нас.Драчево 102
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7510 км

  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504600418_51.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

МФ Ѓоле
Молерофарбар Ѓоле е докажан на пазарот со своето 25 годишно искуство.

Нудиме изработка на сите видови италијански ефекти :

- Рафаело
- Сахара
- Синфонија
- Бетон ефект
- Еволусион
- Крокодил
- Луна
- Персија
- Пукано рафаело и сите останати ефекти.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи