Метфил

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: Унгарска (Штипски Пат) б.б.
  • Место: Кочани
  • Оддалеченст: ≈7569 км

  • Телефон 2: 033 274371
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Слика од локација
Цена со ДДВ:240.402 ден.

Товарна приколка BOB E3

Цена со ДДВ:77.250 ден.

Товарна приколка Magicus

Цена со ДДВ:30.950 ден.

Товарна приколка Pondus 1

Цена со ДДВ:302.820 ден.

Товарна приколка Klasic 2 за 2 авто ...

Цена со ДДВ:166.242 ден.

Товарна приколка Klasic 2 прав – 2. ...

Цена со ДДВ:153.882 ден.

Товарна приколка Klasic 1 прав – 2. ...

Цена со ДДВ:79.722 ден.

Товарна приколка Solidus 3

Цена со ДДВ:64.890 ден.

Товарна приколка Solidus 1

Цена со ДДВ:48.822 ден.

Товарна приколка Tractus

Цена со ДДВ:35.844 ден.

Товарна приколка Pondus 2


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Од задутре нема повеќе гарантирани цени на производите во маркетите. Но вицепремиерот за економски прашања Фатмир Битиќи порача дека секое нелогично ...
сите 64 | | | веќе видена

5 процентни поени на пензиите не претставува покачување, туку усогласување на трошоците за живот за сите приматели на пензии во Македонија, смета министерот за ...
сите 31 | | | веќе видена

Компанијата Галеника во текот на 2023 година забележа значително проширување на портфолиото на производи, раст на бројот на меѓународни сертификати за квалитет ...
сите 28 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи