Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Менувачници
 • Трансфер на пари
 • Електронско банкарство
 • Финансиски компании и институции
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Менувачници во Скопје


Апридо


 • Адреса: бул.Кочо Рацин б.б.лок.40
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9420 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 22:00 • Саб од 10:00 до 21:00

Дејности:

менувачници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Апридо


 • Адреса: Архиепископ Ангелариј (Теодосиј Гологанов) 4
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00

Дејности:

менувачници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Арба


 • Адреса: Битпазарска, Стара Чаршија 90
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00

Дејности:

менувачници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бела уно


 • Адреса: Пајко Маало 14
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Дејности:

менувачници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биб


 • Адреса: ул.124, Пластичарска улица 70
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9418 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00

Дејности:

менувачници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биг ган


 • Адреса: Џон Кенеди 5 лок.18
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9418 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00 • Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бимбо милениум


 • Адреса: ГТЦ, приземје сек.8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км

Дејности:

менувачници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бис


 • Адреса: Васил Главинов 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бисер


 • Адреса: Св.Кирил и Методиј (М.Х.Јасмин) 13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Нед од 10:00 до 22:00

Дејности:

менувачници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бисер компани


 • Адреса: Битпазарска, Стара Чаршија 25
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

Дејности:

менувачници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Блонди


 • Адреса: Евлија Челебија, Стара Чаршија 16
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00

Дејности:

менувачници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бонден


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 39/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9418 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Брано


 • Адреса: ТЦ Лептокарија лок.66
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9417 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00 • Саб од 09:00 до 14:00

Дејности:

менувачници

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Валута М


 • Адреса: Благоја Стефковски 64/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вестерн Унион-Унија Финансиска Скопје (УФС)


 • Адреса: бул.Гоце Делчев ДТЦ Мавровка кат 5 лам.А
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00 • Саб од 10:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вестерн Унион-Унија Финансиска Скопје (УФС)


 • Адреса: Лермонтова 3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб - Нед од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Водолија


 • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар) 55
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Глобалекс


 • Адреса: Васил Главинов 3-1/1 лок.9
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Глобалекс


 • Адреса: Кеј 13-ти Ноември, ГТЦ
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9419 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Глобалекс - Планет


 • Адреса: Костурски Херои (29-ти Ноември) 6-1/1 лок.13
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈9418 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Енергетската состојба, за жал, ја следи незнаење од една страна и од друга страна голем криминал и корупција. Два примери за денес за да се отворат две големи ...
сите 103 | | | веќе видена

Поевтини суровини од Турција ќе се увезуваат кај нас. Ова значително ќе ги намали трошоците за производство, со што се очекува пад на цените на земјоделските ...
сите 47 | | | веќе видена

За набавките на природен гас за јануари и за февруари државата потпиша дека плати или ќе плати три милиони евра повеќе од берзанската цена на гасот за овие два ...
сите 60 | | | веќе видена

Нафтениот и гасниот гигант „Шел“ објави рекорден годишен профит, откако цените на енергијата значително се зголемија минатата година поради руската инвазија на ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи