Мегало


  • Адреса: бул.3-та Македонска Ударна Бригада 22-а
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7510 км
  • Локација: веднаш до пицерија Твинс

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Американскиот IBM стана најновиот технолошки гигант кој најави намалување на илјадници работни места. Компанијата во средата објави дека ќе бидат укинати 3.900 ...
сите 46 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи