Медикус Хелп - дирекција

ПаркингКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Јадранска магистрала (Качанички пат), с.Визбегово 165-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1044 км

  • Факс: 02 3114033
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1520246567_34.png?t=true&w=300&h=300


Цена со ДДВ:255 ден.

Топло ладна облога 17x26 см

Цена со ДДВ:175 ден.

Топло ладна облога 14x24 см

Цена со ДДВ:145 ден.

Топло ладна облога 14x18 см

Цена со ДДВ:4.800 ден.

Лумбален појас Лумбамед Плус

Цена со ДДВ:2.490 ден.

Перница од мемори пена со гел

Цена со ДДВ:790 ден.

Твистер


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи