Медикал Фарм


 • Адреса: Беличица 2/2
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7467 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640601517_16.png?t=true&w=300&h=300


  Медикал Фарм нуди високо квалитетни и потребно терапевтски производи кои значително го подобри животот на потрошувачите во одредени медицински состојби.

  Vitaceptin® сега се продава и во Република Северна Македонија: Во Тетово, во синџирот на аптеки BLEMEDICA и аптека AORTA FARM и во синџирот аптеки ЕУРОФАРМ и ЗЕГИН низ територијата на Република Северна Македонија.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи