Мед-икс дијагностика

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лицаДомашна посетаДопуштено за деца

  • Адреса: Иван Хаџиниколов (Ратко Митровиќ) 155
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7509 км
  • Локација: нас.Драчево

  • Телефон 2: 02 2792003
  • Факс: 02 2795800
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 10:00 до 13:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1637758683_63.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Врвни услуги од современата медицина. Резултати базирани на брза и прецизна дијагностика. Секогаш фокусирани во работата за зголемување и проширување на клубот на задоволни пациенти.

Медицински услуги:

Интернист кардиолог

- ЕКГ
- Ехо на срце

Радиологија

- Магнетна резонанса
- Компјутерска томографија
- Мамографија
- Ехо дијагностика
- Рентген дијагностика

Центар за болка

- SWT (salus wave touch)
- Кинези терапија
- Терапија со магнетно поле
- Ултра звучна терапија
- Ласер терапија
- Терапија со инфра црвена светлина
- Електро терапија
- Мануелна масажа

Со нас се живее подолго!

повеќе
Слика од локацијаСлика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи