Мебел Иловски


  • Адреса: с.Жилче б.б.
  • Место: Тетово


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1709131345_8.png?t=true&w=300&h=300


Нашата активност ја започнува со цел да понудиме уникатна изведба и стил на рачно изработени тапацирани гарнитури. Во исто време, се определивме и за услуга преработка на тапациран мебел.

Се водиме од желбите и потреби на нашите клиенти, заедно со нашата одлучност за брза и квалитетна рачна изработка. Користиме висококвалитетни материјали и механизми од реномирани брендови, со што овозможуваме долготрајност на секое испорачано парче мебел. Поседувам сопствен погон со современи машини и рачен алат кои овозможуваат секоја изработка да се со висок квалитет.

Рачно изработените гарнитури нудат индивидуален привлечен стил. Така оставате свој личен печат во својот простор. Секој рачно изработен производ има своја уникатна вредност и уникатни детали, што го прави посебно вреден за секој наш клиент.

Нашите рачно изработени гарнитури се одликуваат со висок квалитет на материјали и изработка. Секој изработен производ од нашиот тим е со привлечен дизајн и мајсторска внимателна изработка која ја гарантира издржливоста и удобноста на гарнитурата.

Постојаноста на квалитетот и брзината на изработка е вистинска гаранција за задоволство на нашите клиенти. Нашата креативност и иновативност во рачната изработка се наши големи предности пред конкуренцијата.
повеќе

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи