Марти спорт

Работиме 6 дена во неделата

  • Адреса: ТЦ Буњаковец 37, приземје лок.23
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7498 км
  • Локација: зад кафе-бар Венеција

  • Телефон 2: 071 297790
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1582809068_55.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Марти-спорт е продавница за риболовна опрема, која е главен застапник на Daiwa, Cormoran и Colmic низ цела Р.Македонија.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи