МАРРИ- Регионален Центар на регионалната иницијатива за миграции,азил и бегалци Скопје


  • Адреса: бул.Гоце Делчев б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1049 км
  • Локација: МТВ, 8 кат

  • Телефон 2: 02 3235706
  • Факс: 02 3235711
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Куртхан Апајдин, прв човек на „Лимак Скопје“, веќе неколку години живее во главниот град. Тој е градежен инженер со огромно и разновидно искуство, стекнато ...
сите 53 | | | веќе видена

Струјата и горивата ги горат најголемите и најуспешни македонски компании. Ситуацијата е повеќе од алармантна, а реакциите на Бранко Азески, претседателот на ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи