Мардини Картал


  • Адреса: Моша Пијаде 55
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7550 км
  • Локација: На раскрсницата кај театарот Војдан Чернодрински

  • Телефон 2: 070 429061
  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 20:30
    Сре , Саб од 09:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Првиот јавен оглас содржи вкупно 529 хектари, распоредени во 10 региони низ државата за производство на добиточна храна за период до 15 години. Парцелите се со ...
сите 23 | | | веќе видена

Во монографијата на Стопанската комора на Македонија се опфатени околу 500 личности кои биле или се ` уште се значајни за коморското организирање и работење. ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: < 1 минутa Силк Роуд Банка воведе промотивен период за електронско и/или мобилно банкарство без надомест за активирање. Имено, сите нови ...
сите 73 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи