Манески Компани


  • Адреса: Методија Шаторов Шарло 59
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7550 км
  • Локација: Стара Чаршија
Дејности:

рибарници


  • Телефон 2: 075 249422
  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:00 до 20:00
    Сре , Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 65 | | | веќе видена

Иселениците Митре и Софи Кутановски не и се непознати на македонската јавност, Тие се дел од проектот „Македонија 2025“, а ја поседуваат и фондацијата ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи