Мактек

Работиме нон-стоп

  • Адреса: 16-та Mакедонска Бригада 18
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈1049 км

  • Телефон 2: 078 348847
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482485593_15.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија


Услуги:
• Минирање
-Пробивање тунели
-Минирање каменолими
-Минирање рудници
-Пробивање патишта
-Планирање (проектирање) на површински и подземни минирања

• Дупчење
• Транспорт и услуги

• Нискоградба (Транспорт, ископ)
-Ископи
-Транспорт
-Резистенција на земјиште

• Магацински простории
-Четири статични магацински простории и еден мобилен магацин со постојани залихи, кој се наоѓаат на неколку реони во Р. Македонија

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи